Kino klubs KOKONS aicina uz diskusiju “Lokāciju mendžera profesija kino”

Kino klubs KOKONS aicina uz diskusiju “Lokāciju mendžera profesija kino”

Latvijas Kinematogrāfistu savienība aicina uz noslēdzošo šīs sezonas kino kluba KOKONS diskusiju “Lokāciju menedžera profesija kino” pirmdien, 20.decembrī plkst. 18:00 ZOOM platformā.

Sākot no pamestām, bīstamām ēkām un degošiem šķūņiem līdz greznām pilīm un pārdabiskām ainavām, lokāciju menedžeris ir profesija, kas kopā ar mākslas departamenta pārstāvjiem spēj uzburt jebkuru gadsimtu un vietu filmēšanas vajadzībām, taču kā līdz tam nonākt?

Diskusija ļaus tuvāk iepazīt lokāciju jeb filmēšanas vietu menedžera profesiju kinomākslā, uzzināt, kā paveikt neiespējamo, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem, kā tiek meklētas lokācijas, organizēta darba plūsma, ko no filmu veidošanas viedokļa var piedāvāt Latvija ārzemju projektiem, kādas leģendas un mīti apvij vietas Latvijā, un ko šī lauka profesionāļi paredz kā perspektīvu lauka attīstībai nākotnē.

Diskusijā savas domas paust ir uzaicināti trīs nozares pārstāvji - pieredzējuši lokāciju menedžeri Ingrīda Nagle, Kārlis Balodis un Sintija Brakša. Diskusiju vadīs filmēšanas vietu asistents un producents Frederiks Sebastians Anosovs. 

Uz sarunu īpaši aicināti kino entuziasti, pasaules apceļotāji, neparastu vai vēsturisku vietu fani,  filmu nozares profesionāļi un studenti! 

Lai pieteiktos sarunai, lūdzu aizpildīt formu https://ej.uz/lokacijaskino vai sūtīt e-pastu .

Pasākums norisināsies ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu. Vietu skaits ir ierobežots.

Diskusija “Aktieru atlases process Latvijā” norisinājās 16.decembrī plkst. 16:30 ZOOM platformā, taču sezonas pirmā diskusija “Dokumentālā kino izplatīšana Latvijā” veiksmīgi notika 17.novembrī. Lai saņemtu saiti uz sarunas ierakstu, lūdzam sūtīt pieteikumu uz iepriekš minēto e-pastu.

2016. gada pavasarī  Latvijas Kinematogrāfistu savienība ar lielu kino profesionāļu atsaucību aizsāka projektu - KOKONS. Kino klubs KOKONS ir veidots kā vieta, kur filmu veidotājiem brīvā atmosfērā ir iespēja regulāri satikties, diskutēt un apmainīties viedokļiem par kino procesu Latvijā, tā veidošanos un rezultātiem. Arī jaunajiem kino studentiem šī ir vieta iepazīt profesionālo vidi, mācīties no pieredzējušākajiem kolēģiem un veidot jaunus kopīgus projektus. Kino kluba KOKONS pasākums ir bez maksas un atvērts visiem kino interesentiem.